Jdi na obsah Jdi na menu
 


PASCHA 2020!

silazak_u_ad.jpgNejmilejší bratři a sestry v Kristu!

Oslavili jsme, i když v těžkých, skoro nepředstavitelných podmínkách, svaté Kristovo Vzkříšení! Všem Vám děkuji za trpělivost, spolupráci, disciplinovanost, navzdory všem okolnostem. Bylo to těžké bez Vás, v prázdném chrámu, ale podařilo se nám alespoň posvětit velké množství velikonočních pokrmů. Pro vašeho kněze osobně, bylo nejtěžší a nikdy by tomu asi neuvěřil, že bude muset vysvětlovat lidem, že se do chrámu nesmí, a že ho musí opustit, pokud´ už do chrámu přišli.

Starejme se do budoucna posvětit nejen košíky, ale i své životy, a to především. Ponaučme se z toho, co se na nás zničeho nic v tomto roce přihnalo, jako letní bouřka. Trochu nám to všem připomínalo doby, které už jsou za námi a snad se nikdy více nebudou opakovat - nedej Bože.

Něco málo z dnešní sváteční (i když tak trochu smutné atmosféry) z našeho chrámu. Více na našem fb

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D426L2EvYhCI%26feature%3Dshare%26fbclid%3DIwAR0UBQKaMMcc4lxPPX2BPClvM3vCZ8s5scIRtuSaDGsxYbU-fPoiCFV-X3U&h=AT1ycKyuwXLQ-ZEmaMroulO20xbexKL_aAP2cZ7cBvoWfuANisXBxB5CM2UM_T0YqtiwhceYbn11kzXalt2WEVzAiW-pkeP7BvkoNp-5NtvmvFkR4hEW-P_NJyCcTtgmppeScw